Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

Моделювання динамічних режимів ДПС НЗ

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Не вказано
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Не вказано

Інформація про роботу

Рік:
2015
Тип роботи:
Лабораторна робота
Предмет:
Моделювання процесів та елементів систем керування
Група:
ЕКТ-41

Частина тексту файла

Міністерство освіти та науки України Національний університет «Львівська політехніка» Кафедра ЕПК Лабораторна робота № 2 Моделювання динамічних режимів ДПС НЗ Мета роботи: навчитись складати математичні та цифрові моделі ДПС НЗ для досліджень різних динамічних режимів. Програма роботи Скласти математичні моделі ДПС НЗ згідно з варіантом завдання для режимів пуску та гальмування. На основі отриманої математичної моделі скласти цифрову (комп'ютерну) модель для дослідження режиму пуску двигуна для стрибкоподібних змін напруги Ua на якорі двигуна згідно Рис. 1.4. Розрахувати залежності ia(t) та ((t) для моменту навантаження Mc = 0,8Mном і нульових початкових умов (ia(0) = 0, ((0) = 0) нехтуючи (La = 0) та враховуючи (La = Laном) індуктивність якоря двигуна.  Рис. 1. Графік зміни напруги на якорі двигуна (до п. 2). Обчислити пускову діаграму і згідно з отриманми в п.1 математичними моделями скласти цифрову модель для дослідження режиму реостатного пуску двигуна. Розрахувати залежності іа(t) та ω(t) для нульових початкових умов( іа(0)=0 та ω(0)=0) і моменту навантаження Мс=0,5Мн з індуктивнісю якоря двгуна (La=Lan) та без неї.. Визначити значення усталеної швидкості на природній характеристиці для Mc=1,5Мн і Мс=0,5Мн. Пуск двигуна виконати у функції часу чи швидкості згідно з своїм варіантом. Розрахувати характеристику гальмування для умови Іа<2Іан і згідно з отриманими в п.1 математичними моделями скласти цифрову модель для дослідження цього режиму. Висновок: перехід від математичної до цифрової моделі вимагає знань пакетів моделювання, фізичних процесів, прийнятих допущень, вибору методу розв’язування диференціального рівняння. Також необхідно дотримуватись етапів моделювання для ефективного і більш точної імітації фізичних процесів.
Антиботан аватар за замовчуванням

09.12.2015 16:12

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини